UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Po wysoko wygranych derbach z Arkonią Szczecin, nadchodzi czas na kolejne starcie ligowe. Pogoda za oknem nadal nam nie sprzyja i do końca nie było wiadomo gdzie rozegrane zostanie spotkanie siedemnastej kolejki Szczecińskiej Klasy Okręgowej pomiędzy Mierzynianką Mierzyn a Stalą Szczecin. Pierwotnie rywalizacja była zaplanowana na sobotę 17 marca na godzinę 15:00 na boisku w Mierzynie, jednakże ostatecznie mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witkiewicza. Jak na razie więc podopieczni Tomasza Jechny swoje mecze rozgrywają według terminarza, inni nie mają tyle szczęścia. W poprzedniej kolejce nie odbyły się cztery spotkania, nie wiadomo jeszcze ile nie odbędzie się w tej zaplanowanej na najbliższy weekend, ale wróćmy do Mierzynianki.

Nasz najbliższy rywal w poprzedniej kolejce rozegrał swoje spotkanie. Mierzył siły z Chemikiem Police i choć teoretycznie był gospodarzem to mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Piaskowej w Policach. Chemik wygrał podobnie jak Stalówka z Arkonią wysoko i przekonująco, 5:0. Tak więc Mierzynianka podobnie jak Stal ma na swoim koncie szesnascie rozegranych meczów. Zespół z Mierzyna zgromadził w nich dwadzieścia punktów na co złożyło się sześć zwycięstw, dwa remisy i osiem porażek co daje dziesiąte miejsca w ligowej tabeli. Stal po wygranej w derbach awansowała z siódmego na czwarte miejsce i ma na swoim koncie dwadzieścia pięć oczek. Trzeba jednak podkreślić, że drużyny zajmujące miejsca od 6 do 8 mają o jedno spotkanie rozegrane mniej a ich strata wynosi od jednego do trzech punktów do naszej drużyny. W rundzie jesiennej, w pierwszym meczu między obiema drużynami lepsza okazała sie Mierzynianka, która zwyciężyła aż 4:0, pomimo przewagi w posiadaniu piłki naszej drużyny goście tego meczu lepiej wykorzystywali swoje sytuacje i zwyciężyli.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie drugiej kolejki rundy wiosennej! Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin, sobota tj. 17 marca, godz. 16:30 boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witkiewicza.

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o