UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

Od września 2017 roku szczeciński Klub Sportowy Stal Szczecin rozpoczął pierwszą edycje zajęć sportowych pod hasłem „Stalowe Bambini”. Zajęcia prowadzone są z najmłodszymi adeptami piłki nożnej (wiek 7-8 lat).  Trenerki z dużym doświadczeniem zdobytym podczas pracy w Pogoni Szczecin  postanowiły kontynuować tradycję swojego nieodżałowanego nauczyciela Pana Włodzimierza Obsta w barwach Stali Szczecin.

Praca z najmłodszymi ma na celu wykorzystanie ich naturalnej skłonności do aktywności fizycznej w celu wyrobienia i pielęgnowania trwałych nawyków  prozdrowotnych, związanych z szeroko rozumianą aktywnością fizyczną. Zajęcia, w których dzieci uczestniczą bardzo chętnie, mają charakter ogólnorozwojowy oparty na grach i zabawach ruchowych. Ponadto dzieci poznają zasady higieny osobistej, uczą się współdziałania w grupie rówieśniczej opartego na zasadach fair play poznając jednocześnie podstawowe elementy i zasady gry w piłkę nożną. 

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów - nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów  piłki nożnej mgr Anetę Korpowską oraz mgr Małgorzatę Pakulską.

Zajęcia odbywają się od marca do czerwca na stadionie przy ulicy Bandurskiego. W sezonie zimowym spotykamy się na hali sportowej. 

Na zajęcia zapraszamy we wtorki i czwartki od godziny 17:30

Kontakt do trenerów:

Małgorzata Pakulska tel. 501 779 428

Aneta Korpowska tel. 609 691 425

 

Klub Sportowy "Stal" Szczecin
ul. Bandurskiego 35
71-685, Szczecin
Zostań sponsorem
Projekt i wykonanie: i2o