W ostatnim meczu kontrolnym rozegranym w niedzielne popołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witkiewicza, pierwszy zespół Stali Szczecin zmierzył się z Czcziborem Cedynia. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu, 4:2. W pierwszej połowie byliśmy świadkami tylko jednego gola. W dwudziestej minucie Mateusz Wiśniewski wykorzystał błąd obrońcy Czcibora i ładnym uderzeniem zewnętrzną częścią stopy w okienko pokonał bramkarza. Ten sam zawodnik zdobył gola już w trzydziestej sekundzie drugiej części gry po podaniu Mariusza Sypuły, który wykorzystał nieporozumienie w szeregach obronnych gości. W 66 minucie meczu swoją bramkę zdobył Jakub Staciwa. Obrońca zachował zimną krew w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i dołożył tylko stopę do piłki a ta wpadła do bramki pomiędzy próbujacymi ratować sytuację obrońcami z Cedynii. Ostatni gol dla naszej drużyny padł w 71 minucie spotkania. Mateusz Wiśniewski do dwóch bramek dołożył asystę uruchamiając ładnym, prostopadłym podaniem Dominika Ceglarka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się i ustalił wynik spotkania na 4:2. Dla skrzydłowego Stalówki to trzecie, kolejne spotkanie z bramką na koncie.

Stal Szczecin - Czcibor Cedynia 4:2 (1:0)

Bramki: Wiśniewski x2, Staciwa, Ceglarek

Skład: Jarząbek - Żurawik, Cydzik, Bogacz, Maciej Dochniak - Kowalski, Malczewski, Ceglarek, Wiśniewski, Wojciech Dochniak - Sypuła.

Zagrali również: Staciwa, Witczak, Mołda, Zawodnik Testowany