Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Joomla Extensions

W sobotę, 17 marca 2018r. w hali Football Arena odbył się turniej oldbojów im. solenizanta i jubilata Zbigniewa Długosza i "Strażaka" Mateusza Pawłowskiego. W turnieju wzięło udział osiem zespołów: Flota Świnoujście, Chemik Police oraz ze Szczecina Arkonia, Pogoń, Amber Sport, Bulk Cargo, Boutique Mia&Charlie i Stal Stocznia.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej Stal Stocznia zajęła pierwsze miejsce (pokonując Arkonię 5:2, Pogoń 6:3 i Boutique Mia&Charlie 5:1). W finale spotkała się z drużyną Bulk Cargo zwyciężając 3;2 i zajęła pierwsze miejsce w całym turnieju. W meczu o trzecie miejsce Arkonia pokonała Flotę Świnoujście 4:2. Na zakończenie zostały rozdane puchary i medale dla najlepszych zespołów oraz indywidualne puchary dla najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika którym został uznany nasz zawodnik Waldemar Borowski. Specjalny puchar i koszulkę wręczono "Strażakowi" Mateuszowi Pawłowskiemu.

Po turnieju przy obficie zastawionym "szwedzkim" stole i urodzinowo-imieninowym torcie wspominano o dawnych dobrych czasach...